Categorieën
Niet gecategoriseerd

10 oktober 2025, volgens volt moet de FvD verboden worden.

En meerdere partijen zijn het daarmee eens. Zelfs mensen die ik ken, de leuke dominee waar ik het van de week over had bv, zijn het er mee eens. Ik vind dat zo ongelooflijk, ik vind dat zo raar, ik vind dat echt absurd.

Mij is in mijn leven HEUL VEUL verboden. En man, man wat heb ik me er aan bezondigd. Verboden maken het nog spannender om het toch te doen. Lossen het probleem niet op maar geeft het juist meer aandacht. Verboden zijn voor bange mensen.

En bang zijn ze! Voor Lidewij. Ze hebben wel door dat die dame een grote kan worden. Ondanks dat er steeds meer miljonairs bijkomen door het ongebreideld blijven drukken van miljarden eurooootjes, zijn de mensen niet tevreden. We consumeren ons helemaal suf maar het is niet genoeg. En Lidewij weet die onvrede zo goed onder woorden te brengen, dat ze groter gaat worden dan volt. En dat moet je natuurlijk niet hebben als deugpartij. Das eng. Dus dan maar verbieden, ongelooflijk.

Één reactie op “10 oktober 2025, volgens volt moet de FvD verboden worden.”

De principes/standpunten waar Fvd voor staat zijn in de regel gewoon bijbels te noemen 🤷🏽‍♂️🤷🏽‍♂️.

Het zijn dingen waar elk nuchter denkend persoon het mee eens zou MOETEN zijn.

Maar zoals de bijbel zegt. In het laatst der dagen gaat goed voor slecht en slecht voor goed, bitter voor zoet en zoet voor bitter etc.

Grt

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *