Hij ligt op het moment met zijn kop op mijn been. Ik heb hem nog niet verteld dat ik een weekje weg moet, maar dat hoeft ook niet, Sam heeft het allang door.
Maar hij moet op Alex passen, het is niet anders. Hij is tenslotte een volwassen hond. We gaan elkaar wel missen, dat is zeker.
Zoveel nieuws om over te schrijven, maar ik doe het niet. Alleen het weer pak ik er even bij, waarom? Op het moment regent het buiten pijpenstelen en ik lees dat het dit weekend niet veel beter gaat worden. Vroeger zou je zeggen: ‘is goed voor de boeren’, maar die moeten we niet meer. We planten de plantjes tegenwoordig in fabrieken, onder lampen, ai gecontroleerd, das beter. Maar waarom regent het zo? De gemiddelde leeftijd van onze Amerikaanse gasten, op de boot, ligt rond de zeventig, die gaan niet fietsen met dit weer. Zit ik straks met ze opgescheept in de kombuis, dat wordt gezellig!
