Categorieën
Niet gecategoriseerd

25 november 2025, bureaucratie!

We kunnen er wat van in Nederland. Hoe meer regeltjes ambtenaren verzinnen hoe meer ze er nodig hebben! En regeltjes verzinnen kunnen ze.

Een vriend van mij werkt in de zorg als zzp’r, al ruim vijfendertig jaar. De man is niet echt handig met computers maar billen afvegen kan hij als geen ander. Nu hebben onze ambtenaren een aantal regeltjes veranderd zodat er een tsunami aan administratieve taken op de beste man afkomt. En dat moet hij nu gaan oplossen voor zijn twee klanten waarvan hij er één al meer dan vijftien jaar verzorgt.

Een klachtenprocedure moet ingericht worden, tevredenheidsonderzoeken, een complete verslaggeving van de bezoeken die hij aflegt en ga zo maar door. En dit alles voor de veiligheid van de mannen die hij verzorgt, komisch toch?

Bureaucratie, daar gaan we aan ten onder! Das een zekerheidje…

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *